Dubioza Kolektiv – Volio BiH

Volio bi’ da za Bosnu zaigra Ronaldo

na svadbi da mi pjeva Amadeus Rambo

volio bi’ da nam djecu ne dijele po vjeri

na TV da se vrate Silja, Tom i Jerry

Volio bi’ da u miru zive Palestinci

i da su konstitutivni i Sejdic i Finci

volio bi’ da nam puse Putin i Obama

ja necu u Evropu nek ona dodje nama

Ref.

Op, op, opa

dolazi Evropa

sa’ce da nas biju sile

svjetske milicije

Volio bi’ posijati dulum marihuane

cugat’ neku brlju sto je stigla iz Tijuane

volio bi’ da je para vise nego manje

i da svaki dan za rucak mezim sushi, jedem janje

Volio bi’ da se Bosna plasira u Brazil

Svedjani da kod nas traze politicki azil

volio bi’ Ferarija kupiti na rate

da u basti osvane mi busotina nafte

Volio bi’ da nas narod ima bolju karmu

McDonald’s da posluzuje cevape i sarmu

volio bi’ da sa vlasti sjasu kriminalci

dzaba kad ce uzjahati briselski seljaci

Ref.

Објављено
Категоризовано као Dubioza Kolektiv

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *