Davor Badrov – Andjele

Odraz nemam u ogledalu

u crnoj dusi kise padaju

i sve lijepo sa njom nestaje

K’o svijeca gasim se, zivot presaje

nije cula jecaj srca mog’

izbisa me iz zivota svog’

Srce rukom sad’ pise stihove

sebe nemam, ne trebam nikome

Ref.

Nemam suza da mi liju

dno zivota one kriju

proklet od kad’ nemam te

sto te pustih andjele

Ikona si moje duse

snovi pusti sad’ se ruse

sve na svijetu bila si

mog’ tunela svjetlosti

Sunce moje jutrom zalazi

oblake tuge poslala si mi

sad’ osjecanja samo naviru

na mome nebu zvijezde umiru

Sada padam, tonem u sjecanje

osjecaj bola k’o da vjecan je

nema kraja ovom’ ludilu

iz sna probudi me, zelim da si tu

Ref.

Објављено
Категоризовано као Davor Badrov

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *